Advert
Advert

Moskova’da Güneş Rüzgarı "Yeni Klip Yayında"

RNB- Pop müziğin parlayan yıldızı Güneş, söz ve müziği kendisine ait olan yeni şarkısı ‘’Sür Eve Ep’’ yi hayranlarıyla buluşturdu. 10 Aralık tarihinde tüm dijital platformlarda yayınlanan çalışmanın klip çekimleri ise Moskova’ da tamamlandı.

Moskova’da Güneş Rüzgarı
Moskova’da Güneş Rüzgarı Minik Kuş

2020 yılında çıkış yapan şarkılarıyla müzikseverlerin beğenisini kazanan Güneş, yeni çalışması için kamera karşısına geçti. 
Söz ve müziği kendisine ait olan ‘’Sür Eve Ep’’ ‘yi 10 Aralık’ta hayranları ile buluşturan genç yetenek, Moskova’da tamamladığı klip çekimlerinin yönetmenliğini de başarılı yönetmen Zobunus ile ortak bir çalışma yaparak tamamladı. Kısa sürede dinamik şarkılarıyla adından sıkça bahsettiren Güneş, yeni şarkısı ile klişeleri yıkmaya hazırlanıyor.

Eklektik bakış açısıyla hızlı yükselişini sürdüren Güneş, popüler müziğe yepyeni bir enerjiyle yaklaşıyor. Çizgi dışı synth düzenlemelerini, nefes kesen bir enerjiyle buluşturan yorumcu, modern R&B ruhunu da kucaklayan çok katmanlı parçalarıyla dinleyicilerini bambaşka bir dünyaya davet ediyor.

Yeni şarkısı için heyecanlı olduğunu belirten sanatçı, pandemi dolayısıyla uzak kaldığı sahnelere, yepyeni bir çalışma ile döneceği için de ayrıca mutlu olduğunu belirtiyor. Apple Music’in Yıldızı Parlayanlar Türkiye Projesi’nin Yükselen Yıldız sanatçısı olarak ilk sırada yer alarak dikkatleri toplayan Güneş’in tüm çalışmaları ise M.O.B Entertainment tarafından sürdürülüyor.

moskova güneş sür eve ep
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tarihi Adıyaman Çarşısı geçmişe ayna tutacak
Tarihi Adıyaman Çarşısı geçmişe ayna tutacak
Dünyanın en iyi turizm filmleri, Kapadokya’da buluşuyor
Dünyanın en iyi turizm filmleri, Kapadokya’da buluşuyor
Demokrasi ve Özgürlükler Adası’nda dikkat çeken anıtlar
Demokrasi ve Özgürlükler Adası’nda dikkat çeken anıtlar