Advert
Advert

Mustafa Soylu'dan Yan Yüreğim

Mustafa Soylu'nun yeni şarkısı "Yan Yüreğim" 25 Haziran tarihinde Fizy, Deezer, Netd Youtube, Apple Music ve Spotify'da aynı anda yayına dinleyicileri ile buluşacak.

Mustafa Soylu'dan Yan Yüreğim
Mustafa Soylu'dan Yan Yüreğim Minik Kuş
Söz, müzik ve düzenlemesi Ares Soysal'a ait olan Mustafa Soylu'nun Yan Yüreğim şarkısının Şile'de çekilen klibi Enes Bilal Taşçı yönetmenliğinde çekildi.

Sosyal medyadan "Aylardır verdiğimiz emeğin sonuna geliyoruz. Yakında Netd Müzik Youtube kanalında ve tüm dijital platformlarda" paylaşımı yapan Mustafa Soylu'nun teaserı şimdiden binlerce izleme aldı.

Çıkacak şarkı ile ilgili açıklama yapan Mustafa Soylu, çalışma arkadaşlarını da unutmadı. "Bu şarkıda enstrümanlarda bizlere eşlik eden İlter Kurcala, Aykut Sütoğlu, Özdemir Güz, Emir Koşar'a çok teşekkür ediyorum. Ayrıca buradan Özkan Meydan Ve Dijital Meydan Ailesi'ne teşekkürlerimi sunuyorum." diyen Mustafa Soylu, yayınlanan teaser sonrası geri dönüşlerin güzel olduğunu iletti.

Çıkacak parçası ile ilgili açıklama yapan Mustafa Soylu, "7-8 yaşından beri müzikle bir aradayım. Konserler ve sahnelerde bulundum. İnsanın müzikle bir arada olması çok güzel bir duygu. Yan Yüreğim adlı şarkımla piyasaya giriş yapıyorum. Çok güzel geri dönüşler aldım beni çok mutlu etti. Yanımda olan herkese çok teşekkür ediyorum." dedi.

Fizy, Deezer, Netd Youtube, Apple Music ve Spotify'da aynı anda yayına girecek şarkı 25 Haziran tarihinde dinleyicileri ile buluşacak.Teklifler başladı
Çocukluğundan beri sahne tecrübesi olan, her tür dinleyiciye hitap edebilecek repertuarı bulunan ve bunu kendi şarkıları ile de pekiştiren Mustafa Soylu'ya ülkemizin birçok yerinden sahne teklifi geliyor.

@soyluumuzik Instagram hesabından takip edebileceğiniz Mustafa Soylu yeni şarkılarında müjdesini verdi.

Şarkı Nakaratı
Yan Yüreğim Derdine Yan
Yan Yüreğim Buna Da Dayan
Bu Sana İlk Değil Bu Olan Son Değil
Yan Yüreğim Kendine Yan...

mustafa soylu yan yüreğim şarkısı mustafa soylu yan yüreğim video haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X