Advert
Advert

Film, 200 ülkede gösterimde olacak

Minik Kuş Ekibi ile görüşen ünlü yönetmen Reha Erdem karantina günlerinde çektiği 'Seni Buldum Ya!' filmini anlatmış.

Film, 200 ülkede gösterimde olacak
Film, 200 ülkede gösterimde olacak Minik Kuş

"Korkuyorum Anne", "Beş Vakit", "Jin" ve "Koca Dünya" filmlerinin yönetmeni Reha Erdem'in yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında karantina döneminde, Zoom üzerinden çektiği kara komedisi "Seni Buldum Ya!" seyirciyle buluşmuş.

Erdem, pandemi sürecinin insanların yaşama biçimlerini aniden değiştirdiğini belirterek, "Ben ağır, hantal ekiplerden ve süreçlerden nefret ediyorum. Sinemanın önünde çok büyük bir engel olarak görüyorum. Bu filmle birlikte daha hafif, daha uçarak, daha akarak gitme ihtimalimiz arttı. 'Ekibi 30 kişiye indirebilir miyiz?' diye düşünürken tek başıma kaldım." ifadelerini kullanmış.

Oyuncu arkadaşlarına 'Projede yer almak ister misiniz?' diye mesaj atınca hepsinden olumlu dönüş aldığını aktaran yönetmen, filmin oyuncularından bazılarıyla daha önce fiziksel olarak tanışmadığını söylemiş.

Filmin çekim sürecinde tuhaf zorluklar yaşadıklarını anlatan Erdem, oyuncuların kendi dekorunu kendilerinin yaptığını ve bir odadan diğer odaya taşıdığını dile getirmiş.

Karantinayı fırsat bilip çevrim içi bir suç ağı kurmuş iki dolandırıcının ve bu ağa yakalanan insanların yaşadığı trajikomik olayları konu alan "Seni Buldum Ya!" adlı film sadece MUBI'de izlenebiliyor ve 200 ülkede gösterimde olacak.

Reha Erdem Koca Dünya Korkuyorum Anne Jin Minik Kuş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü türkücü Alişan İstanbul Adliyesi’nde ifade verdi
Ünlü türkücü Alişan İstanbul Adliyesi’nde ifade verdi
 Müjde Ar davasında takipsizlik kararı
Müjde Ar davasında takipsizlik kararı
Adana Kebabına dünya lezzet ödülü
Adana Kebabına dünya lezzet ödülü