Advert
Advert

2020 Asya Güzellik Kraliçesi Moujan Rajaein: 'Türkiye ve İstanbul’u çok seviyorum'

Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta Casino du Liban’da düzenlenen Miss World İn The Next Top Model 2020’de ‘Asya Güzellik Kraliçesi’ seçilen ünlü model Moujan Rajaein Minik Kuş Ekibini ziyarete gelmiş.

2020 Asya Güzellik Kraliçesi Moujan Rajaein: 'Türkiye ve İstanbul’u çok seviyorum'
2020 Asya Güzellik Kraliçesi Moujan Rajaein: 'Türkiye ve İstanbul’u çok seviyorum' Minik Kuş

Asya Güzellik Kraliçesi Moujan Rajaein, Minik Kuş Ekibi ile yaptığı görüşmede samimi açıklamalarda bulunmuş. Asya Kraliçesi Rajaein, modellik mesleğine ek olarak oyunculuk kariyerine de devam ettiğini ve en büyük hayalinin Türkiye adına yarışarak güzellik kraliçesi tacını Türk milletine armağan etmek ve ülkemizin turizminin tanıtımına katkıda bulunmak olduğunu söylemiş.

Yarışmada aldığı dereceden dolayı çok mutlu olduğunu belirten Moujan Rajaein, “Final günü herkes nefesleri tuttu ve sonuçlara odaklandı. O an kalbimiz duracak gibi bir his ile karşı karşıyaydım. Yarışmada Asya, Avrupa ve Avrasya kraliçeleri olmak üzere 3 kraliçe belirlendi. Asya kraliçesi olarak adım okununca bir an ne yapacağımı şaşırdım ama sonra hemen kendimi toparlayarak profesyonel bir şekilde jüri üyelerini selamladım. Tabi yarışmadan sonra gazetecilerin beni tanımak için sorduğu soruları cevaplandırdım. Yaşadığım yer, bulunduğum projeler ve yaşamımdan kesitleri anlattığımda herkes benim Türkiye adına yarıştığımı düşünmüş. Ve bu benim zaten bir hayalim olduğunu kendilerine söyledim. İnşallah Dubai’de 3 ay sonra gerçekleşecek yarışmada bu hayalimin gerçekleşmesini diliyorum. Bu konuda her türlü teklife açığım ve Türkiye’nin yer aldığı her projede varım” diyerek düşüncelerini dile getirmiş.

Pierre Cardin sponsorluğunda yarışmaya katıldığını belirten Asya Güzellik Kraliçesi Moujan Rajaein, Türkiye’nin ve özellikle İstanbul’un kendisi için bir yaşam kaynağı olduğunun altını çizmiş.

2020 Asya Güzellik Kraliçesi Moujan Rajaein Minik Kuş Miss World İn The Next Top Model 2020 Lübnan Beyrut Pierre Cardin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tarihi Adıyaman Çarşısı geçmişe ayna tutacak
Tarihi Adıyaman Çarşısı geçmişe ayna tutacak
Dünyanın en iyi turizm filmleri, Kapadokya’da buluşuyor
Dünyanın en iyi turizm filmleri, Kapadokya’da buluşuyor
Demokrasi ve Özgürlükler Adası’nda dikkat çeken anıtlar
Demokrasi ve Özgürlükler Adası’nda dikkat çeken anıtlar