Advert
Advert

Cenk Eren hayranlarını büyüledi

Minik Kuş Ekibi, Bodrum Gündoğan'daki Bvs Bosphorus Otel içerisindeki Bodrum Meyhanesi by Ali Sayar'da sahne alan ünlü şarkıcı Cenk Eren’i ziyaret etmiş.

Cenk Eren hayranlarını büyüledi
Cenk Eren hayranlarını büyüledi Minik Kuş

Cenk Eren kendisini dinlemeye gelen hayranlarını "Odalarda Işıksızım" şarkısıyla selamlamış. Sahnesine beyaz ceketi ve siyah pantolonuyla çıkan Eren sevilen şarkılarını art arda seslendirmiş. Ses performansı ve sahne şovuyla tam not alan başarılı şarkıcıya misafirler gece boyunca eşlik etmişler. Ünlü şarkıcıyı izlemeye Cezmi-Hülya Mutlu, Ebru Çarıkçılar, Sinem Sancaktar, Melda Aksu, Mehmet Mutlu, Hidayet Sevinç ve ünlü söz yazarı Ahmet Selçuk İlkan da gelmiş.

Cenk Eren'in sahnesinin son bölümünde kendisini izleyen Ahmet Selçuk İlkan'ı sahnesine davet etmiş. Bu nazik daveti kırmayan İlkan, "Bodrum diyince akla iki isim gelir. Halikarnas Balıkçısı sevgili Cevat Şakir ve Zeki Müren. Zeki Müren'in kapısında bir şarkı vardır. Biz büyük bir cüretkarlık yaptık. Bütün şarkılarımız üç veya dört dakikadır biliyorsunuz. Nasıl olduysa, nasıl bir aşksa bir ayrılık yıldönümünde yarım saatlik şarkı yazmışım. "Kahır Mektubu" şarkısını yazdım. Ne mutlu bana ki Zeki Müren'in şu anda evinin önünde, kapısında altın harflerle bu şarkı yazıyor. Her şey bir yana ben bu şarkıyı yazmasaydım gözlerim açık giderdi" diyerek konuşmuş.

İki saat sahnede kalan Cenk Eren sahnesini Hidayet Sevinç'in yeni çıkardığı "Sandık Şarkıları" albümündeki "Yalancı Yarim" şarkısıyla noktalamış.

cenk eren bodrum gündoğan konser
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tarihi Adıyaman Çarşısı geçmişe ayna tutacak
Tarihi Adıyaman Çarşısı geçmişe ayna tutacak
Dünyanın en iyi turizm filmleri, Kapadokya’da buluşuyor
Dünyanın en iyi turizm filmleri, Kapadokya’da buluşuyor
Demokrasi ve Özgürlükler Adası’nda dikkat çeken anıtlar
Demokrasi ve Özgürlükler Adası’nda dikkat çeken anıtlar