Advert
Advert

Rüyada kararmak

Rüyada kararmak, kişinin, iş hayatında ve aile hayatında meydana gelecek olumlu ve güzel değişiklikler sayesinde ağız tadının, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine,

Rüyada kararmak
Rüyada kararmak Minik Kuş
gönlünün ferahlayacağına, yaşadığı stresin biteceğine, bedeninin şifaya kavuşacağına, dertlerinin sona ereceğine, hane içindeki muhabbetin, dayanışmanın ve düzenin artacağına, geçim derdinin kalmayacağına ve uzun zamandır askıya alınmış olan amaçların gerçekleşeceğine rivayet eder.

Rüyada Yüzün Kararması: Meslek hayatında çok başarılı olunacağına, hayırlı terfiler alınacağına, makam ve kariyer sahibi olunacağına, helal kazanç elde edileceğine, bol nimete kavuşulacağına, daha fazla gelir sahibi olunacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine ve yaşam standartlarının yükseleceğine tabir edilir.

Rüyada Yüzün Karardığını Görmek: İş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, sıkıntıların son bulacağına, işlerin yoluna gireceğine, üzüntülerin son bulacağına, iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine, kar elde edileceğine, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına, huzurlu günler geçirileceğine ve sıkıntı veren durumların yakın zamanda düzeleceğine alamet eder.

Rüyada Birinin Yüzünün Karardığını Görmek: Kişinin, iş hayatındaki çalışkanlığı, inancı ve azmi sayesinde hayatındaki en büyük engelleri rahatça kaldırmayı başaracağına, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine, özgüvenini tazeleyeceğine ve bununla kalmayarak sonunda layık olduğu noktaya geleceğine rivayet eder.

Rüyada Kararmış Yüzük Görmek: Ortaya konulacak işler sayesinde çok büyük başarılar kazanılacağına, insanlar arasında çok saygın bir yere gelineceğine, çok para kazanılacağına, yüksek bir mevkiye terfi alınacağına ve toplum tarafından sevilen insanların arasında yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Kararmış Altın Görmek: Yaşanan sıkıntılar ve huzursuzluklar nedeni ile uykusuz geceler geçirileceğine, günlerin kâbusa döneceğine ve tüm keyfin kaçacağına işaret eder.
 
rüyada kararmış altın görmek rüyada kararmış yüzük görmek rüyada birinin yüzünün karardığını görmek rüyada yüzün karardığını görmek rüyada yüzün kararması
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tarihi Adıyaman Çarşısı geçmişe ayna tutacak
Tarihi Adıyaman Çarşısı geçmişe ayna tutacak
Dünyanın en iyi turizm filmleri, Kapadokya’da buluşuyor
Dünyanın en iyi turizm filmleri, Kapadokya’da buluşuyor
Demokrasi ve Özgürlükler Adası’nda dikkat çeken anıtlar
Demokrasi ve Özgürlükler Adası’nda dikkat çeken anıtlar