Advert
Advert

Rüyada karanfil görmek

Rüyada karanfil görmek, rüya sahibi için duyguların yoğun olmasına yani kişinin aşırı duygusal olduğuna ya da duygularının hareketleneceği bir dönem geçireceğine tabir edilir.

Rüyada karanfil görmek
Rüyada karanfil görmek Minik Kuş
Karanfil daha ziyade özel hayat ve özel hayatın yoğun olması ile değerlendirilir. Rüya sahibi için heyecanlı, renkli, eğlenceli ve güzel günler yaklaşıyor demektir. Belki de çok yeni ve büyük bir aşk, kapıyı çalmaya hazırlanıyordur kim bilir.

Rüyada karanfil topladığını gören kişinin aşk hayatı da evlilik hayatı da dolu dolu geçecek, rüya sahibi ne kadar yıl geçerse geçsin sevgilisini ya da eşini ilk günkü kadar çok sevecektir.

Rüyada karanfil koklamak aşkta zaaflara kapılmaya ve yanlış yollara sapmaya işaret eder. Rüya sahibi başka birinden çok etkilenecek, eşine ya da sevgilisine karşı büyük bir gaflet içine girecektir.

Rüyada Karanfil Ekmek: Rüya sahibinin aşkına heyecan katmak isteyeceğine, bu sebeple de partnerine sürprizler hazırlayacağına delalet eder. Bu sürpriz sayesinde ilişkiye yeni bir heyecan ve yeni bir tat gelecek demektir.

Rüyada karanfil çiğnemek, rüya sahibinin aşkından umduğunu bulamamasına tabir edilir. Rüya sahibinin gönül verdiği kişi, kendisinin hassas olduğu konulara karşı vurdumduymaz olacak ve aynı hassasiyeti göstermeyecektir bu da ilişkiye olumsuz şekilde yansıyacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Birinden Karanfil Almak: Rüya sahibini etkilemeye çalışıp, gönlüne girmek için elinden geleni yapacak olan birinin varlığına delalet eder. Bu kişi rüya sahibinin gönlünü çalabilmek için etrafında dönüp duracak demektir.

Rüyada kırmızı karanfil görmek, rüya sahibinin aştan yana çok şanslı olduğuna çünkü karşısına, tutkulu ve kıskanılası bir aşk yaşayacağı kişinin çıkacağına işaret eder. Bu aşk rüya sahibinin yaşayacağı en güzel aşk olacaktır.
 
rüyada karanfil toplamak rüyada karanfil koklamak rüyada karanfil ekmek rüyada karanfil çiğnemek rüyada birinden karanfil almak rüyada kırmızı karanfil görmek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tarihi Adıyaman Çarşısı geçmişe ayna tutacak
Tarihi Adıyaman Çarşısı geçmişe ayna tutacak
Dünyanın en iyi turizm filmleri, Kapadokya’da buluşuyor
Dünyanın en iyi turizm filmleri, Kapadokya’da buluşuyor
Demokrasi ve Özgürlükler Adası’nda dikkat çeken anıtlar
Demokrasi ve Özgürlükler Adası’nda dikkat çeken anıtlar