Advert

Moda’dan vazgeçmem düşünülemez

Minik Kuş Ekibi, yaptığı tasarımların yanı sıra dünya modasını da yerinden takip eden, Paris, Milano gibi modanın kalbinin attığı yerlerde moda haftalarına katılan Gökçe Güreşçi ile görüşmüş.

Moda’dan vazgeçmem düşünülemez
Moda’dan vazgeçmem düşünülemez Minik Kuş

Ünlü tasarımcı oyunculuk hedefinde de emin adımlarla ilerlerken, pandemi süreci nedeniyle dizi çekimlerinin durması sebebiyle gelen birçok teklifi de değerlendirememiş.

Bir süredir oyunculuk eğitimi aldığını söyleyen Güreşçi, “Pandemi nedeniyle sektör durma noktasına gelmişti. Şimdi ise normalleşme sürecine girmemiz vesilesiyle hareketlenme başlayacaktır. Gelen teklifleri değerlendiriyorum. Hedef koydum ve bu hedef sezon dizilerinde rolleri kabul ederek kariyerimi ilerletmektir” şeklinde açıklamalarda bulunmuş.

2020 yılı ilk yarısında moda haftalarına ara verilmesine çok üzüldüğünü belirten başarılı tasarımcı, “Ne olursa olsun hangi projede görev alırsam alayım moda benim vazgeçilmezimdir. O sebeple moda haftalarının tekrar başlamasını dört gözle beklemekteyim. Farklı kültürlerin bir arada olduğu bu organizasyonlarda karşılaştığımız tasarımlar bizlere büyük ilham kaynağı olmaktadır” diyerek konuşmuş.

Gökçe Güreşçi Paris Milano Moda Minik Kuş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Haftanın yerli yapımı: Menajerimi Ara
Haftanın yerli yapımı: Menajerimi Ara
Hakkını vererek '80 Günde Devr-i Âlem'
Hakkını vererek '80 Günde Devr-i Âlem'
Haftanın yabancı filmi: Above Suspicion
Haftanın yabancı filmi: Above Suspicion