Advert
Advert

Sanatçı ve Ahbap Derneği Başkanı Haluk Levent: "Sessiz Kahramanlar’a destek olmak için projeye dört elle sarıldım"

Salgın ile mücadelede hayatını kaybeden sağlık çalışanlarının anısını yaşatmak ve verilen mücadele hakkında farkındalık sağlamak hedefiyle düzenlenen projeye katkı sağlayan Haluk Levent, Minik Kuş Ekibi ile proje hakkında bir görüşme gerçekleştirmiş.

Sanatçı ve Ahbap Derneği Başkanı Haluk Levent:
Sanatçı ve Ahbap Derneği Başkanı Haluk Levent: Minik Kuş

Sağlık çalışanları kendi imkanlarıyla farklı enstrümanlar eşliğinde seslendirdikleri türküyü yeniden yorumlayarak kayda almış.

Kovid-19 nedeniyle 23 gün yoğun bakımda yatan Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Cerrahisi Uzmanı Dr. Selçuk Köse'nin de katkıda bulunduğu projeye Türkiye'nin dört bir yanından destek veren hekimlere, okuduğu dörtlüklerle Haluk Levent de eşlik etmiş.

Projeye katkı sunmaktan büyük onur ve gurur duyduğunu söyleyen Sanatçı ve Ahbap Derneği Başkanı Haluk Levent, “Sarıyer'deki projenin tanıtım toplantısını düzenledik. Toplantıda bu projenin mimarları ve destekçileri ile açıklamalarda bulunduk. Büyük ilgi vardı. Ben basın mensubu arkadaşlara yani sizlere çok teşekkür ederim. Bizleri Sosyal sorumluluk projelerinde hiçbir zaman yalnız bırakmadınız. Özellikle Minik Kuş’a ve Ekibine de verdiği desteklerden dolayı teşekkür etmeyi bir borç biliyorum” diyerek konuşmuş.

Sağlık çalışanlarının mutlu ve sağlıklı olmamız için kendilerini virüse karşı siper ettiklerini belirten Haluk Levent, “Biz burada esas anlamıyla bu projede hayatın ta kendisini bir ayna misali yansıtmaya gayret ettik. Pandemi süresince milletimizin sağlık alanında kendilerini emniyette hissetmeleri adına canları pahasına hizmet veren sağlık çalışanlarımız gönüllerimizde yer edinmiştir. Onlar biz virüse karşı güçlü olalım diye savaştılar. ve savaşırken bu amaçla şehit olanlarımız da oldu” şeklinde sözlerini tamamlamış.

"Uzun İnce Bir Yoldayım" türküsünün sağlık çalışanlarınca seslendirildiği "Sessiz Kahramanlar" adlı video klibe, YouTube ve diğer sosyal medya mecralarından erişilebiliyormuş.

haluk levent Sanatçı ve Ahbap Derneği Minik Kuş Ekibi Uzun İnce Bir Yoldayım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tarihi Adıyaman Çarşısı geçmişe ayna tutacak
Tarihi Adıyaman Çarşısı geçmişe ayna tutacak
Dünyanın en iyi turizm filmleri, Kapadokya’da buluşuyor
Dünyanın en iyi turizm filmleri, Kapadokya’da buluşuyor
Demokrasi ve Özgürlükler Adası’nda dikkat çeken anıtlar
Demokrasi ve Özgürlükler Adası’nda dikkat çeken anıtlar