Advert
Advert

Benim için en değerli olan Allah’ın verdiği ödüldür

Yıllardır mülteciler için yardım çalışmaları yürüten Gamze Özçelik Minik Kuş Ekibi ile görüşerek, 'Sınırsız İyilik Ödülü' alması sebebiyle sevinçli olduğunu fakat en büyük ödülü doğru yola girmesi vesilesiyle Allah (cc)’ın verdiğini söylemiş.

Benim için en değerli olan Allah’ın verdiği ödüldür
Benim için en değerli olan Allah’ın verdiği ödüldür Minik Kuş

30 ülkeden 45 filmin gösterileceği Uluslararası Göç Filmleri Festivali'nin açılış törenine katılan Gamze Özçelik tören sonrasında Minik Kuş Ekibine açıklamalarda bulunmuş.

Özçelik, "En büyük ödülü Allah bu yola girmeyi nasip ederek verdi. Ne kadar şükretsem az. Bizim için en büyük mutluluk yeryüzünde bir canın gülümsemesine vesile olabilmek. Sizin bu ödülünüzü her gördüğümde inşallah o arşınladığımız yolları, o başını okşadığımız yetimleri, belki susuz bir canın su bulmasına vesile olmamızı hatırlayacağım" diyerek konuşmuş.

Yardımlaşmanın büyük bir değer olduğunun altını çizen Gamze Özçelik, "Öncelikle böyle durumlarda çok mahcup olduğumu bilmenizi isterim. Çünkü zaten en büyük ödülü Allah bu yola girmeyi nasip ederek verdi. Ne kadar şükretsem az. Bizim için en büyük mutluluk yeryüzünde bir canın gülümsemesine vesile olabilmektir. Sizin bu ödülünüzü de her gördüğümüzde, inşallah o arşınladığımız yolları, o başını okşadığımız yetimleri, belki susuz bir canın su bulmasına vesile olmamızı ya da bir dört duvar arasında hanesi olmasına, sevgi ve şefkat bulmasına vesile olmamızı hatırlayacağız" şeklinde açıklamalarda bulunmuş.

Gamze Özçelik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X