Advert
Advert

Haftanın yerli yapımı: Bay Yanlış

Fox TV de yayınlanan, yapımcılığını Gold Yapım’ın üstlendiği, Can Yaman ve Özge Gürel’in başrollerini paylaştığı Bay Yanlış’ın diğer oyuncu kadrosunda ise; Suat Sungur, Gürgen Öz, Serkay Tütüncü, Fatma Toptaş, Sarpcan Köroğlu, Cemre Gümeli yer alıyor.

Haftanın yerli yapımı: Bay Yanlış
Haftanın yerli yapımı: Bay Yanlış Pınar Dura Özer
 
Yalnız, "Bay Yanlış" yayınlandığı gün sırf Türkiye değil, İtalya, İspanya, Yunanistan, Arjantin, Brezilya ve Peru’da da Twitter gündemine girmiş.
 
Can Yaman gerçekten de yurtdışında çok seviliyor.
 
Dizinin konusu ise; maddi durumu iyi, günübirlik ilişkiler kuran bir restoran sahibi olan Özgür ile, uzun süre beraber olduğu adam tarafından terk edilen bunalımlı Ezgi'nin yolları kesişir.
 
Erkek ve kadın tarafının, kendi çıkarları için başlattıkları ilişkinin nasıl aşka dönüştüğünü anlatan, eğlenebilme potansiyelini içinde taşıyan, hoş bir romantik komedi dizisi olmuş.
 
Arada, kadın erkek ilişkileri hakkında ders çıkartabileceğiniz, hatta ilk bölümde, bazı sahnelerde, erkekler, kadınların şımarık hareketlerine, aşırı ilgi isteklerine, ağlamalarına, kaprislerine, hırçınlıklarına karşı nasıl bir bakış açısına sahiptir onu da göstermiyor değil.
 
Ayrıca dizinin sahne tasarımı muhteşemdi. Kullanılan mekanlara bayıldım.
 
Her ne kadar klasik türden bir hikayesi olsa da ve nasıl biteceğini bilseniz de, kendisiyle ilgili düşünen her kadının ve her erkeğin keyif alabileceği bir yapım olmuş.
 
Emeği geçen herkesin ellerine sağlık.
Fox TV Suat Sungur Gürgen Öz Serkay Tütüncü Fatma Toptaş Sarpcan Köroğlu Cemre Gümeli Pınar Dura Özer Makale Oku
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü türkücü Alişan İstanbul Adliyesi’nde ifade verdi
Ünlü türkücü Alişan İstanbul Adliyesi’nde ifade verdi
 Müjde Ar davasında takipsizlik kararı
Müjde Ar davasında takipsizlik kararı
Adana Kebabına dünya lezzet ödülü
Adana Kebabına dünya lezzet ödülü