Advert
Advert

Bodrum ‘SOS’ veriyor

Karantina öncesinde zamanı çok yer görmek ve çok insan tanımak için harcadığını şimdilerde daha iyi anladığını söyleyen Bülent Kaya; “Tabi yeni yerler görmek, yeni insanlarla tanışmak çok güzel ama her zaman kendime bir zaman ayırıp dinlenmeyi arzu ediyordum. Bu zaman büyük bir lüks gibi geliyordu. Fakat korona virüs salgını nedeniyle fazla fazla dinlenme fırsatı yakaladık. Gerçekten uçmayı özledim. Evde insanın psikolojisi bozuluyor. Kafalar karışıyor, denge alt üst oluyor” diyerek konuşmuş.

Bodrum ‘SOS’ veriyor
Bodrum ‘SOS’ veriyor Minik Kuş

Bu sezondan fazla ümitli olmadığını söyleyen Kaya, “Biz sıcak kanlı bir milletiz, aceleci hareketler sergileyebiliriz. Aceleci davranır ve tedbiri elden bırakırsak 2. Dalgayı tetikleyip, salgını daha vahim bir duruma getirebiliriz. Haziran ayında turizm sezonunun başlamaması gerektiğini düşünüyorum. Ağustos ayında kısa bir sezon ile bu durumu noktalayabiliriz” diyerek tedbirli olmanın gerekli olduğunu vurgulamış.

Bodrum koronavirüs salgınının etkilerini ciddi bir biçimde hissedeceğini söyleyen Kaya, “Bodrum’da sezon için tadilat yapan birçok işletme devretmeye başladı. Salgından sonra esnafımız ne yapacak salgının yaralarını nasıl saracak. Heryerde ne yaşanıyorsa burada da o yaşanacak demek isterdim ama Bodrum’da virüsün etkisinin daha fazla olacağından endişe ediyorum” diyerek endişelerini dile getirmiş.

bodrum bülent kaya koronavirüs
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü türkücü Alişan İstanbul Adliyesi’nde ifade verdi
Ünlü türkücü Alişan İstanbul Adliyesi’nde ifade verdi
 Müjde Ar davasında takipsizlik kararı
Müjde Ar davasında takipsizlik kararı
Adana Kebabına dünya lezzet ödülü
Adana Kebabına dünya lezzet ödülü