Advert
Advert

Bodrum’da ‘Korona Günlerinde Aşk’ temalı resim yarışması düzenlenecek

Minik Kuş Ekibi, Bodrum’da düzenlenecek olan 'Korona Günlerinde Aşk' temalı resim yarışması ile ilgili olarak Avantgarde İletişim Ajans Başkanı Burçak Ilıman ile bir görüşme gerçekleştirmiş.

Bodrum’da ‘Korona Günlerinde Aşk’ temalı resim yarışması düzenlenecek
Bodrum’da ‘Korona Günlerinde Aşk’ temalı resim yarışması düzenlenecek Minik Kuş

Tarihsel dokusu ve kendine has mimarisi ile Ege’nin İncisi Bodrum, 19 – 23 Ağustos 2020 tarihleri arasında önemli bir etkinliğe ev sahipliği yapacakmış. Bodrum Herodot Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek BAAF Bodrum Sanat ve Antika Fuarı; uluslararası sanatçıların katılımı ile bir ilke imza atacakmış. BAAF Bodrum Sanat ve Antika Fuarı, plastik sanatlara ait seçkin sanat eserlerini, antika objeleri ve canlı performansları ile tam bir sanat şöleni yaşatacakmış.

Sanatın hayatımızın her alanında olduğunu dile getiren Avantgarde İletişim Ajans Başkanı Burçak Ilıman ‘’Hepimiz zorlu bir süreçten geçiyoruz. Bizler evlerimizde kaldığımız bu süreçte insanların sanatla bir arada olmaları ve zamanlarını güzel etkinliklerle geçirmeleri için çalışıyoruz. Belki de bu süreç insanların kendilerinde keşfetmediği yeteneklerinin ortaya çıkmasını sağlayacak’’ şeklinde konuşmuş.

Modern dünya tarihinin en zor günlerinin yaşandığı karantina günlerinin etkilerini sanatla unutulmaz hale getirmek, sanatçı gözünden ölümsüz kılmak ve gelecek nesillere aktarmak amacı ile Bodrum Sanat ve Antika Fuarı, organizatörü Demos Fuarcılık, Avantgarde İletişim’in iş birliğiyle ‘’Korona Günlerinde Aşk’’ temalı resim yarışması düzenliyormuş. Yaşadığımız bu süreci sanatla bir araya getirmek amacıyla yapılacak yarışmaya katılmak isteyen herkes, Bodrum Sanat ve Antika Fuarı’nın web sitesinden 15 Haziran 2020 tarihine kadar başvuru yapabilecekmiş.

bodrum Korona Günlerinde Aşk minik kuş Bodrum Herodot Kültür ve Sanat Merkezi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tarihi Adıyaman Çarşısı geçmişe ayna tutacak
Tarihi Adıyaman Çarşısı geçmişe ayna tutacak
Dünyanın en iyi turizm filmleri, Kapadokya’da buluşuyor
Dünyanın en iyi turizm filmleri, Kapadokya’da buluşuyor
Demokrasi ve Özgürlükler Adası’nda dikkat çeken anıtlar
Demokrasi ve Özgürlükler Adası’nda dikkat çeken anıtlar