Advert

Sahnede evlilik yoklaması yaptı

Başarılı sanatçı Serdar Ortaç İstanbul'da hayranları ile buluştuğu özel konsere Minik Kuş Ekibi de dostlarıyla beraber katılmış. Akıllı olan insanın evlenmeyeceğini söyleyen Ortaç, evliliği de iki delinin bir araya gelmesi diyerek esprili bir şekilde nitelendirmiş.

Sahnede evlilik yoklaması yaptı
Sahnede evlilik yoklaması yaptı Minik Kuş

''Ben adam olmam'' şarkısı ile performansının startını veren pop müziğin beste fabrikatörü Serdar Ortaç, ''Geriye dönüp baktığımda öyle güzel şarkılar, öyle güzel eserler yaptığımı görüyorum ki; bazen ben bile kendime ''Ben ölünce kim yazacak böyle şarkılar?'' diye soruyorum.'' diyerek konuşmuş.

Film gibi bir hayatı olduğunun altını çizen Ortaç, torna tezgâhından sahnelere uzanan hayatının inanılması güç hikayeler barındırdığını dile getirmiş. Bu açıklamaların ardından dillere pelesenk olan şarkılarını birbiri ardına seslendiren başarılı popçu, evlilik konusunda ise temkinli yorumlar yapmış. Mekanı dolduran hayranlarına sırasıyla evlilik yoklaması yapan Serdar Ortaç, bekar misafirlerine ''aklınız varsa evlenmeyin. Evlilik iki delinin altından kalkabileceği bir şey. İki delinin bir araya gelmesi...'' diyerek espriyi patlatmış. 

İki buçuk saate yakın sahnede kalan başarılı sanatçı finalde dansçılarını da sahneye davet ederek geceyi coşkulu bir şekilde noktalamış.

serdar ortaç ben adam olmam minik kuş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Haftanın yerli yapımı: Menajerimi Ara
Haftanın yerli yapımı: Menajerimi Ara
Hakkını vererek '80 Günde Devr-i Âlem'
Hakkını vererek '80 Günde Devr-i Âlem'
Haftanın yabancı filmi: Above Suspicion
Haftanın yabancı filmi: Above Suspicion