Advert

Birileri ağlarken bizim eğlenmemiz olmaz

Minik Kuş Ekibi ünlü sanatçı Haluk Levent ile bir araya gelerek depremi öğrendiği zaman ne düşündüğünü ve hemen konseri iptal etmesinin ardından ne düşündüğünü sormuş.

Birileri ağlarken bizim eğlenmemiz olmaz
Birileri ağlarken bizim eğlenmemiz olmaz Minik Kuş

Haluk Levent, Bursa'da konser vermeye hazırlandığı sırada Elazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremi öğrendiğini ve hiç düşünmeden hemen konserini iptal etmeye karar verdiğini söylemiş.

Yaşanan büyük felaketten sonra konser yapmanın uygun olmayacağını belirten Haluk Levent, başkanı olduğu Ahbap Derneği üyeleriyle sürekli irtibat kurup, bölgedeki gelişmeleri yakından takip etmiş.

Konser saatinin başlamasına dakikalar kala sahneye gelen sanatçı, mekanı dolduran dinleyicilerine yaptığı açıklamada, Elazığ'dan kötü haberler aldıklarını belirterek, "Eğer konseri yapamayacak durumda olursak burada otururum, sohbet ederiz. Yine gitmem bir yere, saatlerce muhabbet ederiz. Eğer çok kötü sonuçlarla karşılaşırsak konseri yapmanın hiçbir anlamı kalmaz. Elazığ ve Malatya'daki Ahbaplar koordine oldular" diyerek konuşmuş.

Haluk Levent, bu durumda konseri gerçekleştiremeyeceklerini ve konserin ertelendiğini duyurmasının ardından izleyicilerin de sanatçıya destek vermesi geceye ayrı bir mana katmış.

Ünlü sanatçı bugün aynı durum yaşansa yine aynı tavrı sergileyeceğini belirterek, birileri ağlarken, bizlerin eğlenmesi kadar acı bir durum olamaz.

haluk levent minikkuş magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Haftanın yerli yapımı: Menajerimi Ara
Haftanın yerli yapımı: Menajerimi Ara
Hakkını vererek '80 Günde Devr-i Âlem'
Hakkını vererek '80 Günde Devr-i Âlem'
Haftanın yabancı filmi: Above Suspicion
Haftanın yabancı filmi: Above Suspicion