Advert

Madonna, Türk şarkıcının bestesine talip oldu

Minik Kuş Ekibi, Dünya starı Madonna’nın bestesine talip olduğu Türk şarkıcı Ersoy Dinç’i ziyaret etmiş.

Madonna, Türk şarkıcının bestesine talip oldu
Madonna, Türk şarkıcının bestesine talip oldu  Minik Kuş

Ersoy Dinç’in iki yıl önce piyasaya çıkan ‘Ben de İnsanım’ adlı şarkısını dinleyen Madonna, yeni çıkacak albümünde melodisini kullanmak istemiş. Ersoy Dinç’le görüşen Madonna’nın menajeri, "Ben de İnsanım adlı şarkını youtube’dan izledik. Biz ve Madonna çok beğendik" diyerek konuşmuş.

Şarkının remix versiyonunu dinleyen Madonna ve ekibi, Ersoy Dinç’e Madonna’nın resmi Instagram hesabında görüşmek istediklerini yazmış. İnstagramdan gelen mesajı okuyan Dinç, çok mutlu olduğunu söylemiş.

Dinç, “İnstagram hesabıma mesaj geldi. Mesaja baktım ve gönderen Madonna. Mesajda, ‘Merhaba Ersoy, biz senin Ben de İnsanım adlı şarkını youtube’dan izledik. Biz ve Madonna çok beğendik. Madonna’nın projesinde melodisini kullanmak istiyoruz. Bize telefon ya da mail adresi gönderebilir misin?’ yazıyordu” diyerek konuşmuş.

Daha sonra Madona’nın menajeri ile telefonda görüştüklerini söyleyen Dinç, "Madonna’nın menajeri işin ciddi olduğunu, Madonna ve ekibinin şarkımın melodisine ilgili olduğunu söyledi." ifadelerini kullanmış.

Türk şarkıcı Ersoy Dinç Madonna minikkuş magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Haftanın yerli yapımı: Menajerimi Ara
Haftanın yerli yapımı: Menajerimi Ara
Hakkını vererek '80 Günde Devr-i Âlem'
Hakkını vererek '80 Günde Devr-i Âlem'
Haftanın yabancı filmi: Above Suspicion
Haftanın yabancı filmi: Above Suspicion