Advert

Milas’ta THM Korosu 2020 yılının ilk konserini verdi

Milas Belediyesi Türk Halk Müziği Topluluğu Korosu 2020 yılının ilk konseri Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda saat 20.30’da şef Ahmet Algur’un yönetiminde gerçekleştirdi.

Milas’ta THM Korosu 2020 yılının ilk konserini verdi
Milas’ta THM Korosu 2020 yılının ilk konserini verdi Minik Kuş
Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Çayırlı, Hüseyin Çöllüoğlu, meclis üyeleri, kurum yöneticileri ve türkü severlerin ilgiyle takip ettiği, 41 kişinin görev aldığı ve birbirinden güzel 32 türküyü seslendirdiği konser 2 bölümden oluştu. İlk bölümde Sivas, Erzurum, İstanbul, Trabzon, Edirne, Bartın yöresinden bir birinden güzel eserler, ikinci bölümde ise Kırşehir, Aydın, Urfa, Kütahya ve Muğla yörelerinin eserleri seslendirildi.
Yılın ilk konseri olması özelliğinin yanı sıra şef Ahmet Algur’un son kez yönettiği konser olan program büyük beğeni ile dinlenildi.
Konserin ardından sahneye çıkan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Milas Belediyesi Türk Halk Müziği Topluluğunda görev alan başta Şef Ahmet Algur’a, müzisyenlere ve ses sanatçılarına teşekkür ediyorum. Birinden değerli dostlarımızın katılımı ile oluşturulan THM topluluğumuz çalışmalarını bu gece güzel bir konserle taçlandırdılar. Emeği geçen herkese tekrardan teşekkür ediyorum” dedi.
son dakika haberler sanat etkinlikleri bu gün sahnelenenler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Haftanın yerli yapımı: Menajerimi Ara
Haftanın yerli yapımı: Menajerimi Ara
Hakkını vererek '80 Günde Devr-i Âlem'
Hakkını vererek '80 Günde Devr-i Âlem'
Haftanın yabancı filmi: Above Suspicion
Haftanın yabancı filmi: Above Suspicion