Advert

Şarkıcı Alişan engelliler sarayına hayran kalmış

Şarkıcı Alişan, Bağcılar Belediyesinin başlattığı 'Kitabıma Ses Ol' projesi kapsamında görme engelliler için kitap okumuş.

Şarkıcı Alişan engelliler sarayına hayran kalmış
Şarkıcı Alişan engelliler sarayına hayran kalmış Minik Kuş

Ziyaretinde engelli vatandaşlarla bir araya gelen Alişan, merkezde eğitim veren atölyeleri gezmiş, etkinliklere katılmış ve şarkılar söylemiş.

Ziyaret sonrası ses kayıt odasına giren Alişan, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı ile birlikte "Kitabıma Ses Ol" projesi için Cemil Meriç'in 'Bu Ülke' isimli kitabından engelliler için beşer sayfa okumuş.

Alişan ise merkezi bir iki odalı bir yer olarak düşündüğünü ancak gördüğü zaman çok şaşırdığını belirterek, "Burada gezmekten çok büyük keyif aldım. Buranın halkı böyle bir başkana ve böyle bir yapıya sahip olduğu için çok şanslı. Bizim en büyük sorunumuz engelli kardeşlerimizin evden çıkamaması. Hep evin içindeler topluma karışmıyorlar. Burada gördüm ki el sanatları gelişmiş birbirleriyle kaynaşmışlar. Burada hiçbir engel yok. Gurur duydum. Allah bu kompleksi kazandırandan razı olsun" şeklinde açıklamalarda bulunmuş.

Feyzullah Kıyıklık Engelliler Sarayı'nı ziyaret eden ünlü sanatçı Alişan’a, Minik Kuş Ekibi de eşlik etmiş. Alişan Minik Kuş Ekibine çok sevdiği Minik Kuş’a selam iletmelerini ve saygılarını sunduğunu söylemiş.

Kitabıma Ses Ol Alişan Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı Feyzullah Kıyıklık Engelliler Sarayı Minik Kuş Magazin Oku
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaşam Koçluğu
Yaşam Koçluğu
Tiyatro Ak'la Kara - 'On Küçük Zenci'
Tiyatro Ak'la Kara - 'On Küçük Zenci'
Akademisyen bir 'Yastıkaltı' hikâyesi..
Akademisyen bir 'Yastıkaltı' hikâyesi..